Geoblog.pl    geralt1    Podróże    Asian&South American Backpacking Expedition 2010 - z plecakiem przez Azje i Ameryke Poludniowa    Wylot za kilka godzin

Wylot za kilka godzin

Polska, Świdnica

Przygotowania do wyjazdu trwały od października. Kosztowały wiele czasu, trudu, zachodu, stresu, wiele godzin rozmów, Internetu, setki stron przewodników i wiele innych.

Początek (pozegnania, przywitania) miał być bardziej szczęśliwy, w szerszym gronie, niestety los chciał inaczej:-( Mimo to obiecałem, że podołam, pojadę, dam radę > a danego słowa nie złamię.

Wyprawa ma trwać w zaokrągleniu 4 miesiące. Wracam na początku października. Jadę sam, bo chętnych wcale tak łatwo nie można znaleźć.

Na początek 2 miesiące Azja Południowo-Wschodnia, potem 2 miesiące Indie i Nepal.

Relację będę starał się umieszczać w miarę regularnie i systematycznie, ale zobaczymy jak mi na to pozwoli dostęp do internetu, podobnie ze zdjęciami.

Zapraszam wszystkich serdecznie do śledzenia mojej relacji, i zachęcam do wypowiadania się, pozytywnie bądź negatywnie, byle produktywnie:)

Start za kilka godzin, lot z Wrocławia do Londynu. Potem po całym dniu chodzenia i spotkań ze znajomymi, wylot wieczorem do Kuala Lumpur.

ZanetkaGrzes
ZanetkaGrzes - 2010-05-29 22:47
Powodzenia! Niedawno wróciliśmy z Azji Pld-Wsch. Lecisz AirAsia? :)

Tomek
Tomek - 2010-05-31 18:19
Trzymam kciuki :) Jak tam Londyn, padało ?

Katarrrina ;D
Katarrrina ;D - 2010-05-31 18:46
"miał być bardziej szczęśliwy"
eee, też lubię towarzystwo znajomych, ale to że wyruszasz sam nie oznacza, że będziesz samotny :) nie można porzucać swoich marzeń tylko dlatego, że wydaje nam się, że będziemy musieli sami sprostać wszystkiemu. Życzę Ci spotkania wielu życzliwych ludzi na swej drodze.

geralt1
geralt1 - 2010-06-03 16:18
tak, lecialem air asia. lot meczacy jak cholera. ale wrazenia tutaj powalaja. internet drogi wiec narazie dam krotkie wpisy i bez zdjec.

asku88
asku88 - 2010-06-04 19:26
powodzenia .. udanej podróży życzymy ;)

geralt1
Piotr Dłużyński