>> SESJA!!! Tę część mam już za sobą, zatem zaczynamy wakacje. Do Turcji jeszcze daleko i po drodze zaliczy się kilka miejsc, między innymi kochany domek, w którym ..." />
Geoblog.pl    geralt1    Podróże    Tour de Turkey    Krótki odpoczynek w domku:)
Zwiń mapę
2009
28
cze

Krótki odpoczynek w domku:)

 
Polska
Polska, Świdnica
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 256 km
 
A zatem. Skończył się kolejny "najgorszy" okres życia każdego studenta >>> SESJA!!! Tę część mam już za sobą, zatem zaczynamy wakacje. Do Turcji jeszcze daleko i po drodze zaliczy się kilka miejsc, między innymi kochany domek, w którym nie miałem okazji być od trzech miesięcy:) Mając świadomość zaliczenia wszelkich egzaminów, trzech miesięcy wolnego i wyjazdów, odpoczynek w domku, nawet przez kilka dni, to poezja:)

Niestety ta poezja zostanie przerwana w piątek. Otóż na dwa tygodnie jadę po raz kolejny do Niesulic, nad jezioro Niesłysz jako instruktor żeglarstwa. Trochę grosza się człowiek przynajmniej dorobi przed wyjazdem w dalsze odstępy tego świata:)

Ale podsumowując trochę: nadal jeszcze plecaka nie mam na wyprawę, buty też muszę dokupić. Tak poza tym cała reszta jest. Do 28 lipca na pewno już wszystko będzie załatwione:)Uaktualnienie 2.07.09r. :
Plecak i buty już zakupione:D nowa karimata też jest, więc będzie też na czym spać:)
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
geralt1
Piotr Dłużyński
zwiedził 18.5% świata (37 państw)
Zasoby: 367 wpisów367 138 komentarzy138 361 zdjęć361 0 plików multimedialnych0